PiS robi z Polski wielki skład odpadów dla Niemców. GIOŚ wydał zgodę na zwożenie tysięcy ton!

Szokujące informacje z Warszawy. Główny Inspektor Ochrony Środowiska zezwolił jednej z niemieckich firm na przywóz i składowanie w Rębiszowie ponad 40 tysięcy  odpadów, w postaci pyłów gazów odlotowych. To nieprawdopodobne, jak antypolskie i antyspołeczne jest to działanie. Dlaczego PiS robi z Polski wielkie składowisko niemieckich odpadów i kto za to zapłacił? Czy za sprawą nie kryją się czasem ogromne łapówki?

Szokujące jest też to, że mówimy o bardzo niebezpiecznych odpadach. Pyłu nie da się bezpiecznie składować bez gigantycznych inwestycji. Można się więc spodziewać, że będzie on zatruwał powietrze i niszczył płuca okolicznych mieszkańców.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

To zakrawa na zdradę – po ustawie niszczącej polską wieś PiS kolejny raz uderza w mieszkańców naszego kraju, tym razem pozwalając na zatruwanie środowiska gigantycznymi ilościami odpadów i to z Niemiec.

Sprawę powinno natychmiast zbadać CBA.

źródło: Lubanski.eu