Według informacji, które docierają z Woronicza, do ludzi związanych z propagowaniem władzy trafiają gigantyczne pieniądze, zarówno w formie wynagrodzeń jak i premii. Potrzeba pilnie przeprowadzić audyt wydatków telewizji publicznej – alarmują internauci. Ogromne pieniądze, które przeznaczył Kaczyński na Kurskiego mogą być bowiem wydawane nie tylko na sianie propagandy ale na budowanie zaplecza finansowego nowej kasy związanej z władzą.

Gigantyczne pensje, przerost zatrudnienia, duże premie – to wszystko ma się dziać za zamkniętymi dla opinii publicznej drzwiami telewizji.

Reklamy

Dlatego warto, żeby parlamentarzyści opozycji przeprowadzili pilną kontrolę wydatków i sprawdzili jak wydawane są pieniądze, które PiS odebrał chorym na raka i przeznaczył na propagandę. Gdzie trafiają, kto nimi dysponuje i jak wyglądają majątki osób, które zarządzają telewizją oraz pracują dla władzy.

Audyt i lustracja są niezbędne – uważają Polacy – którzy mają coraz bardziej dość tępej i nachalnej propagandy.

 

Poprzedni artykułZdzisław Czarnecki: Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP zrzesza ponad 50 tysięcy osób. Nie można nas ignorować!
Następny artykułWszystkie mądrości Beaty Mazurek. Jej zdaniem problemem nie jest PiS, ale… Niemcy