Były oficer Agencji Wywiadu o ubekach Kaczyńskiego. “Antyterroryści w cywilu nie wzięli pałek teleskopowych, aby się nimi podrapać”

Dyktatura ciemniaków.

Dziennikarz Marcin Tyc zacytował na Twitterze komentarz autora szpiegowskich bestsellerów Vincenta Severskiego (pseudonim byłego oficera wywiadu płk Włodzimierza Sokołowskiego).

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W ostrych słowach skomentował on zachowanie antyterrorystów, w cywilnym ubraniu, rozbijających protest kobiet.

“Żołnierz musi wiedzieć, co jest dobre, a co złe, bo szkolony jest do zabijania. Antyterrorysta też wie, do jakich celów jest szkolony. A jeżeli ma się ubrać w cywilne ciuchy i wysyłany jest na pokojową demonstrację kobiet, powinien się zastanowić, co tam ma robić. A jeżeli bierze jeszcze do kieszeni pałkę teleskopową, to dzwon powinien zagrzmieć, bo przecież potrafi powalić słonia gołymi rękami. Nie wzięli tych pałek, żeby się podrapać. Nie ważne, czy bili mocno, czy nie bili. Wzięli je żeby bić. Over!”

źródło: Twitter