Wpadka TVP Info. Informuje, że polski producent zapałek upada przez COVID-19

Propagandowa maszynka TVP zalicza bardzo dużo wpadek. Dzisiaj zdumieni czytelnicy mogli przeczytać na portalu tej stacji, że ostatni przemysłowy producent zapałek w Polsce zostanie zlikwidowany. Decyzję o likwidacji podjęto w związku malejącym popytem na zapałki oraz trudnościami związanymi z pandemią

„Decyzję podjęto w związku z trudną sytuacją ekonomiczną zakładu spowodowaną malejącym popytem na zapałki i trudnościami związanymi z epidemią COVID-19. Proces likwidacji potrwa kilka miesięcy, a w jego trakcie zostaną spełnione wszystkie zobowiązania wobec pracowników i kontrahentów likwidowanego zakładu” – poinformowała spółka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To ostatni przemysłowy producent w Polsce – ze smutkiem podsumowuje TVP. A o czym nie dowiedzą się widzowie tej stacji? Winą za upadek tego typu zakładów należy obarczyć rząd. Morawiecki nie zadbał o to, aby Polacy używali zapałek a tarcza, którą zaproponował rząd, nie zadziałała.

Takich przykładów są tysiące. Nie o wszystkich przeczytamy – firmy umierają w ciszy a zwalniani pracownicy będą mieli bardzo smutne święta.

źródło: TVP Info