Obraz policjanta z oddziału antyterrorystyczne z metalową pałą, walący gdzie popadnie niewinne kobiety na zawsze będzie się już kojarzył Polakom z Jarosławem Kaczyńskim, Zbigniewem Ziobro i Jarosławem Gowinem. „Zjednoczona” prawica coraz bardziej boi się o swoje stołki i władzę, ale nie obchodzi ich los Polek i Polaków. Jednak filmu z agresywnymi policjantami i krytyką tych działań nie zobaczymy w TVP.

Zajęło to nieco czasu, ale prawdziwy, w istocie antypolski i antyspołeczny, cel i styl działań władzy, zaczyna docierać do opinii publicznej. Wystarczyło, by odurzeni wysokim początkowo poparciem zaczęli swobodnie mówić o wyjściu z Unii Europejskiej, by Polacy zobaczyli o co tak naprawdę chodzi.

Reklamy

Jawne przyzwolenie na przemoc wobec kobiet, straszenie, łapani, napadanie na samotnie wracające z demonstracji dziewczynym, idąca za politycznym przyzwoleniem realna agresja – otworzyły wielu osobom oczy. Dlatego poparcie dla PiS leci na łeb na szyję. Dlatego Kaczyński, Ziobro i Gowin staną przed sądem.

Oczywiste już dzisiaj są tragiczne skutki zlekceważenia przez polityków władzy. Nigdy się nie dowiemy ile dokładnie osób zmarło przez wielomiesięczne już oszustwa, przekręty, zaniechania i zwykłe nieudacznictwo władzy. Ale jedno jest pewne  – rozliczymy was!

Bo mamy was dość!

Poprzedni artykułZgorzelski ostro krytykuję Kaczyńskiego i Dudę: to dyletanctwo dyplomatyczne
Następny artykułPo tym co robić Kaczyński, Ziobro i Gowin, w Moskwie muszą strzelać korki od szampana