Jednym z celów rosyjskiej polityki może być przejęcie Polski, Litwy, Łotwy i Estonii w swoją strefę wpływów i utworzenie Związku Radzieckiego z satelitami bis. Tak wynika nie tylko z analizy wypowiedzi rosyjskich przywódców ale również uważnego śledzenia wydarzeń w naszym rejonie. Aneksja Krymu, agresja na Gruzję, walki na Ukrainie, próby ingerencji w wydarzenia na Białorusi i wreszcie możliwe wspieranie w Polsce antyunijnego rządu oraz wspieranie ruchów sceptycznych wobec wspólnoty europejskiej pokazują jak bardzo Rosji zależy na tym, aby Polska i cały nasz region wróciły w pewien sposób do stanu po 1945 roku.

Działania polityków, którzy zdają się robić wszystko, aby wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej, muszą wywoływać w Moskwie falę radości. Kto wie czy w siedzibie GRU nie strzelają właśnie korki od szampana a oficerowie nie oblewają kolejnych sukcesów w niszczeniu Unii Europejskiej. Z Wielką Brytanią się przecież udało.

Reklamy

Powiedzmy sobie to szczerze: problem wyjścia Polski z Unii Europejskiej jest bowiem realny, w Polsce panuje poważny kryzys i pojawili się politycy, lekce sobie ważący idee i traktaty będące fundamentem UE, dla własnej korzyści politycznej!

Warto by prześledzić kto i w jaki sposób zapewniał finansowanie, szkolenia i przygotowanie strategii obalenia legalnej polskiej władzy, rządu Donalda Tuska. Kto tak naprawdę stał za taśmami. Kto nauczył Kaczyńskiego i jego ludzi grać na najniższych instynktach. To nie jest przypadek.

W Polsce realizowany jest plan, którego opinia publiczna miała nigdy nie poznać. Dzisiaj wiemy już nieco więcej. I ta wiedza musi być naszą bronią.

 

Poprzedni artykułKiedy TVP pokaże kobiety, matki, dziewczyny i babcie pałowane przez policjantów na polityczne przyzwolenie Kaczyńskiego?
Następny artykułPolska zaczyna przypominać kraj za okupacji. Łapanki, wywożenie ludzi, rasa panów