[Counter-Box id="1"]

Wyobraźmy sobie taki oto hipotetyczny scenariusz. Społeczeństwo, doprowadzone głupotą i hipokryzją władzy do ostateczności, odcina cały rząd od pieniędzy, przestając płacić podatki. Tak z dnia na dzień, koniec przelewów, pełne przejście na gotówkę, zero danin – żadnej akcyzy, VATu, opłat i innych pieniędzy płaconych do rządu.

Skoro nie przemawiają do władzy argumenty merytoryczne, skoro polityka w gabinetach, w z dala od publiczności jest ważniejsza dla Kaczyńskiego, Ziobry i Gowina, to może Polki i Polacy powinni pokazać tej władzy, że nie jest ponad zwykłych ludzi.

Reklamy

Bo tak naprawdę czym jest władza? To są ludzie wynajęcie przez nas do tego, by sprawnie zarządzać państwem. Mają kontrakt terminowy i są rozliczani według swoich osiągnięć. Czasem, kiedy w trakcie realizacji umowy okazuje się że kradną, okłamują nas i nie chcą pracować tak jak tego oczekujemy – można ich wyrzucić.

Być może taki moment przyszedł dzisiaj. Zwalniamy cała władzę w trybie dyscyplinarnym, bez zachowania okresu wypowiedzenia. Czas na to najwyższy. Nie można dłużej czekać. Dzisiaj w Polsce realizowany jest rosyjski scenariusz i nie jest wykluczone że zdrajcy, którzy chcą wyciągnąć Polskę z Unii Europejskiej działają na kod pisany cyrylicą.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułPisowska policja ściga aktywistki. Chodzi o organizację protestu kobiet
Następny artykułJaki znowu “zaimponił”. Według niego “Koperniak” wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię