Wirtualne Muzeum Osiągnięć Andrzeja Dudy powstało w sieci. Oddziałom policji oraz pisowskich troli, które spieszą już by je przejąć i zarekwirować uprzejmie podpowiadamy, że nie da się tam tak łatwo dostać. Wejście jest bowiem na peronie trzy i trzy czwarte dworca Warszawa Główna, a tam nie trafi żaden przedstawiciel władzy ani jego pomagier.

Muzeum jest wypełnione po brzegi, ale puste. Ta próżnia to właśnie symbol prezydentury Andrzeja Dudy, który jak dotąd nie dał żadnych dowodów na to, że dorósł do roli prezydenta. Nie jest też mężem stanu, co najwyżej mężem Agaty, ale za to osiągnięcie nie ma żadnych odznak ani punktów. Chyba, że przyzna je Krzysztof Szczerski, wierny minister od nie wiadomo czego.

Reklamy

I chociaż mówimy żartobliwie, to sprawa jest poważna. Czy Polskę stać na takiego prezydenta? Niestety to akurat wątpliwe. Dzisiaj potrzebujemy prawdziwego lidera, przywódcy. Takich na razie u władzy brak.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułNotowania PiS spadają. W najnowszym sondażu partia Kaczyńskiego na równi z Koalicją Obywatelską
Następny artykułPonad 500 głosów przeciw polskiej kandydaturze. PE nie chce Opioły w Europejskim Trybunale Obrachunkowym