kontrowersje wokół imprezy TVPiS

Reklamy

“Sylwester Marzeń” w tym roku może być bardzo wyjątkowy. Nie dość, że będzie to jedyny plenerowy koncert sylwestrowy w Polsce, to okazuje się, że znajdzie się na nim również publicznośćO całej sprawie napisał Filip Chajzer, który udostępnił w mediach społecznościowych ogłoszenie jednej z agencji, która poszukuje statystów do wzięcia udziału w wydarzeniu. Poszukuje się osób “z poczuciem rytmu, które będą dobrze bawiły się w czasie sylwestrowej zabawy”.

Pomimo obostrzeń Telewizja Polska postanowiła zorganizować kolejną edycję swojego “Sylwestra Marzeń”, który odbędzie się w Ostródzie na scenie tamtejszego amfiteatru. Ze względu na wspomniane ograniczenia w wydarzeniu nie będą mogli wziąć udziału mieszkańcy tego miasta.

Wygląda jednak na to, że TVP nie chce, aby ta wyjątkowa impreza odbyła się całkowicie bez udziału publiczności. Agencja Statystów i Epizodystów poszukuje osób, które wezmą udział w zabawie sylwestrowej.

Źródło: onet.pl, Instagram

Poprzedni artykułMasz dziecko? Według pisowskiej policji może być ono groźnym przestępcą skaczącym po… trampolinie [WIDEO]
Następny artykułKolejny przekręt ludzi z PiS. Fikcyjnie zatrudniali robotnika