Szczury w PiS

Wszystkie szczury w PiS zaczynają gryźć dla siebie. Za chwilę to stadko rozbiegnie się na cztery strony świata, a flagowiec jedynie słusznych patriotów z PiS pójdzie na dno.

Reklamy

Koalicjanci PiS gryzą od dawna w swoich kierunkach, żeby tylko wygryźć największy kawałek Polski dla siebie. Ludzie od Gowina już w niczym nie zgadzają się z partią rządzącą (vide wczorajszy wywiad z panem Wojciechem Maksymowiczem), ale uparcie trzymają się koalicji i wpływów.

Ludzie od Ziobry już nawet po kostkach gryzą pisowców, ale koalicji się nie puszczą. Wielki Geniusz z Żoliborza nigdy wcześniej nie tolerował sprzeciwów, natomiast teraz pokornie połyka każdą zniewagę, żeby tylko nie puścić się koalicji.

Ta koalicja gryzących się szczurów i tak padnie, panie pośle Kaczyński. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że córka prezydenta opuściła pokład waszego „wojennego okrętu” i udała się w nieznanym kierunku.

A miało być tak fajnie z tymi młodymi szczurkami i znowu nie pykło, panie pośle Kaczyński. Zostali sami starzy wygryzacze. Hi, hi, hi …

Piotr Wódecki

 

Poprzedni artykułKiedy sklepy tylko dla członków władzy?
Następny artykułRPO o ataku na Giertycha: Prokuratura próbowała zniechęcić adwokata do reprezentowania klientów z opozycji