Andrzej Duda: 6 lat rządów, afera za aferą i ani jednego procesu!

6 lat rządów, afera za aferą i ani jednego procesu. Fajna Polska – “By żyło się lepiej” – napisał Andrzej Duda. Niestety było to osiem lat temu. Od tego czasu Duda zupełnie zmienił front i stał się – według opinii wielu osób – jedynie marionetką Kaczyńskiego.

A uwaga o sześciu latach rządów pasuje dzisiaj jak ulał. W 2015 roku “zjednoczona” prawica przejęła w Polsce ster rządów i rozpoczęła proces bezprecedensowego niszczenia kraju. Tak źle nie było jeszcze nigdy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dzisiaj Polska stanęła na krawędzi Polexitu. Prezydentura Dudy jest “bezobjawowa” jak zdiagnozował to prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz. W czasach kryzysu potrzebujemy silnego, mądrego przywódcy. Niestety w zainteresowaniach Dudy nie ma nic z państwowości, zapewne woli myśleć o nartach i plaży.

Ten bezobjawowy prezydent nie angażuje się sprawy Polski, pozwala by kraj był toczony rakiem nienawiści – komentują Polacy.