6 lat rządów, afera za aferą i ani jednego procesu. Fajna Polska – „By żyło się lepiej” – napisał Andrzej Duda. Niestety było to osiem lat temu. Od tego czasu Duda zupełnie zmienił front i stał się – według opinii wielu osób – jedynie marionetką Kaczyńskiego.

A uwaga o sześciu latach rządów pasuje dzisiaj jak ulał. W 2015 roku „zjednoczona” prawica przejęła w Polsce ster rządów i rozpoczęła proces bezprecedensowego niszczenia kraju. Tak źle nie było jeszcze nigdy.

Reklamy

Dzisiaj Polska stanęła na krawędzi Polexitu. Prezydentura Dudy jest „bezobjawowa” jak zdiagnozował to prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz. W czasach kryzysu potrzebujemy silnego, mądrego przywódcy. Niestety w zainteresowaniach Dudy nie ma nic z państwowości, zapewne woli myśleć o nartach i plaży.

Ten bezobjawowy prezydent nie angażuje się sprawy Polski, pozwala by kraj był toczony rakiem nienawiści – komentują Polacy.

 

Poprzedni artykułDziennikarzu, wydawco! Przestań powtarzać kłamstwa władzy: myśl, pytaj, krytykuj!
Następny artykułZarząd Szpitala Narodowego zgarnął prawie 400 tys. złotych! Posłowie ujawnili wydatki „Misia Morawieckiego”