Rafał Trzaskowski o protestach: Miejmy nadzieję, że PiS ugnie się przed tą presją!

Na wczorajszej warszawskiej demonstracji, będącej wyrazem sprzeciwu wobec faktycznego zaostrzenia ustawy aborcyjnej w Polsce, pojawił się Rafał Trzaskowski.

– Jesteśmy w samym środku Warszawy. Jako prezydent miasta przyglądam się temu, co tutaj się dzieje, dbam o bezpieczeństwo. Oczywiście solidaryzuję się ze Strajkiem Kobiet – napisał na Facebooku.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Jesteśmy tutaj przede wszystkim po to, żeby obserwować sytuację tak, aby mieć swój pogląd na to, co się dzieje. Prosiłem też swoich współpracowników, żeby monitorowali sytuację – dodał.

– Niestety znowu PiS w sposób cyniczny wyprowadza w środku epidemii ludzi na ulicę. (…) Miejmy nadzieję, że PiS na końcu ugnie się przed tą olbrzymią presją większości Polek i Polaków. Nie ma zgody na tak haniebne prawo – uważa prezydent Warszawy.

https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/videos/441822063632885

https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/videos/441822063632885