Koryto Plus: Żona barona PiS w trzech radach nadzorczych państwowych spółek [VIDEO]

Źródło: YouTube

Nienażarci.

Politycy PiS udowadniają, że nie ma takich państwowych pieniędzy, na które by się nie połasili. Żona Krzysztofa Sobolewskiego siedzi w aż trzech radach nadzorczych państwowych spółek!

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Sprawa wyszła na jaw przypadkiem, w trakcie wywiadu na żywo w Radiu Zet. O sprawę zapytał jeden ze słuchaczy.

Okazało się, że Sylwia Sobolewska, żona szefa komitetu wykonawczego PiS zasiada w: PKN Orlen Paliwa, Anwil i Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.

– Moja żona nie jest osobą publiczną, więc nie będę o tych tematach rozmawiał – odpowiedział Sobolewski. Sobolewska jest na co dzień dyrektorem Działu Systemów Zarządzania i Ryzyka Korporacyjnego.

– Pani redaktor, moja żona kompetencje co do zasiadania w radach nadzorczych ma: zdała egzamin państwowy. Nie MBA, tylko państwowy egzamin w kwestii członkostwa w radach nadzorczych. Więc spełnia wszelkie wymagania – dodał polityk PiS.

Źródło: Radio Zet