W PiS runął mit nieomylnego wodza, Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko przez Obajtka

0
Reklamy

Bardzo ciekawe informacji z jądra sił ciemności. Według naszych informatorów nawet na Nowogródzkiej skończył się już kult wodza Kaczyńskiego. Wszystko przez Daniela Obajtka. Bliscy współpracownicy prezesa PiS zdają sobie sprawę, że właśnie sprawa prezesa Orlenu wzmocniła potężny kryzys w obozie „zjednoczonej” prawicy, doprowadzając do pęknięć, których Kaczyński już nie jest w stanie powstrzymać.

Według naszego informatora przeciwko Kaczyńskiemu zwrócili się niektórzy z jego niedawnych towarzyszy broni, z pewnym wpływowym europosłem włącznie. Czyżby w partii szykowała się zmiana władzy? Jarosław Kaczyński ma być namawiany na objęcie tytularnego ale nic nie znaczącego stanowiska przewodniczącego rady PiS, natomiast na stanowisko prezesa szykuje się zupełnie inna osoba.

Reklamy

Informacje o upadku kultu Kaczyńskiego potwierdziliśmy u kilku posłów PiS. Są rozgoryczeni i zniechęceni a po ujawnieniu ogromnego majątku Daniela Obajtka wręcz bardzo negatywnie nastawieni do całej sytuacji i samego Kaczyńskiego, który był gwarantem dla Obajtka. Nic tak nie rozbija PiS jak pokazanie, że inni się bogacą.

Jan Piński - komentarze