Wódeczka z agentem KGB. Kaczyński powinien zapłacić polityczną cenę za te kontakty

Gdy ujawniono, że Józef Oleksy miał kontakty z Ałganowem, wybuchł polityczny skandal. Tak zwana afera nadszarpnęła dalszą karierę polityczną Oleksego, praktycznie zniknął on z życia publicznego.

Dzisiaj warto postawić te same pytania o Jarosława Kaczyńskiego. Ujawnienie jego kontaktów z KGB wstrząsnęło Polską i wiele osób zadaje sobie dzisiaj pytanie, kiedy prezes PiS zniknie z polityki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jarosław Kaczyński przychodził do mieszkania agenta, pił z nim wódkę, przekazywał istotne informacje o życiu politycznym Polski. Robił to z przedstawicielem obcego, wrogiego mocarstwa! Dodajmy do tego kontekst sytuacji Polski w owym czasie – dopiero co odzyskaliśmy wolność a Rosja podejmowała próby przejęcia kontroli nad procesem zmian w Polsce.

Podejrzewa się, że z rozmów tych są nagrania, przechowywane skrupulatnie w siedzibie KGB. Co na nich jest? Ta zawartość mogłaby ostatecznie skompromitować Kaczyńskiego.

Z jakiego powodu prezes PiS spotykał się z KGB? Co nim kierowało? Dlaczego spotykał się z wrogiem Polski? Nie wiadomo. Ale są to pytania, na które trzeba znaleźć odpowiedź, uważają dziennikarze. Tomasz Piątek, który ujawnił te informacje, nadal prowadzi śledztwo dziennikarskie.