Co z tymi szczepieniami? To także sprawka Dworczyka

Szczepienia praktycznie stanęły. Akcja szczepień zniknęła z życia publicznego, jakby całej sprawy z epidemią w ogóle nie było. Ludzie wyruszyli do restauracji, barów, nad morze, nad jeziora, większość nie nosi już maseczek. Panie Dworczyk, czy w strachu przed ujawnieniem kolejnych kompromitujących materiałów zapomniał pan o śmiercionośnej chorobie?

Media informują, że w Polsce w ostatnich dwunastu miesiącach zmarło ok. 538 tys. osób. To najgorszy wynik od czasów drugiej wojny światowej. To o ponad 120 tys. więcej niż w najgorszym momencie przed pandemią.

Reklamy

Rządzący mogą chować głowę w piasek, ale faktów nie da się zakryć żadną propagandą. Albo się zaszczepimy, albo umrzemy – kolejne fale wirusa są przecież przed nami. Niedzielski już straszy, że idzie IV fala. Co robi w tym czasie Dworczyk? Ucieka przed dziennikarzami. A szczepienia? Wszyscy już zapomnieli.

Najgorzej jest tam, gdzie PiS osiąga wysokie wyniki wyborcze. To pokazuje jak bardzo nieświadome jest społeczeństwo, które na codzień okłamuje pisowska telewizja. Ten niski stan wiedzy i świadomości wpływa na wyniki wyborów i… szczepienia. Oto do czego doprowadził Kaczyński.