Nie wyrzucajcie nas ze Zjednoczonej Prawicy! Dramatyczny apel posłanki Porozumienia

Politycy Porozumienia chyba wiedzą, że ich dni w rządowej koalicji są już policzone. I chyba dlatego posłanka i rzeczniczka partii Gowina, Magdalna Sroka wystąpiła z dramatycznym apelem.

– Porozumienie nie wyjdzie ze Zjednoczonej Prawicy z własnej woli. Jeżeli jednak dojdzie do takiej sytuacji, że zostaniemy wypchnięci, to w tym wypadku prezes mówił o alternatywnych scenariuszach – mówiła Sroka w rozmowie z portalem Polityce.pl.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Nigdy nie chcieliśmy i nie mówiliśmy o tym, że byśmy chcieli opuścić Zjednoczoną Prawicę – dodała. Zapewniając przy okazji, że jeżeli już dojdzie do takiej sytuacji, i Porozumienie zostanie wypchnięte z koalicji “to prezes mówił o alternatywnych scenariuszach”.

Chyba nie będzie przesady w stwierdzeniu, że słowa Sroki można odczytać tak: Nie wyrzucajcie nas! Będziemy już grzeczni!