Gigantyczna afera. Polskie służby wydały wizę i wpuściły na szczyt ekonomiczny szpiega KGB.

Szpieg w najlepsze chodzi sobie po Forum Ekonomicznym w Karpaczu a tymczasem polskie służby specjalne nabrały wody w usta. “Nie mam nic do powiedzenia” mówi Stanisław Żaryn, rzecznik Kamińskiego i służb.

Reklamy

Wygląda na to, że za PiS nie mamy służb tylko służby specjalnej troski. Wpuszczenie szpiega na Forum Ekonomiczne, najważniejszą imprezę w Polsce, to dowód albo kompletnego rozpadu systemu bezpieczeństwa naszego kraju albo na celowe działanie i rozmowy Kaczyńskiego z Łukaszenka. Trzeciej możliwości nie ma.

Żeby było jeszcze bardziej tragicznie, o obecności szpiega Polskę zaalarmowali białoruscy opozycjoniści.

Stanisław Żaryn jest zawsze wygadany gdy trzeba zaatakować niezależne media albo ujawnić jakieś informacje przeciwko opozycji, ale w sprawach bezpieczeństwa realnego, gdy trzeba pokazać profesjonalizm, milczy. Nic dziwnego – to są amatorzy, którzy bezpieczeństwo naszego kraju mają za nic – wynika z efektów ich “działań”. Tak się skupili na zwalczaniu opozycji, że zapomnieli o całym świecie – komentują internauci.

 

Poprzedni artykułWyższa akcyza na piwo. Polacy stracą 5 mld złotych!
Następny artykułDziennikarz PiS wyszedł z więzienia i chciał lizać odbyt prostytutce. „Szczupły 20 cm” Dobski skasował konto [FOTO]