Trzeba wyjaśnić wszystkie wątki afery e-mailowej

Obraz, który wyłania się z zapisów e-maili Dworczyka jest przerażający.

Oto na naszych oczach grupka kolesi sprywatyzowała sobie państwo i robi świetne interesy oraz dba wyłącznie o swoich. Wczoraj ujawniliśmy, że Morawiecki miał szukać swojego politycznego złota nawet w ściekach płynących do Wisły. Wcześniej okazało się, że Dworczyk pełni niekonstytucyjną rolę najważniejszej osoby po premierze i zajmuje się między innymi wojskiem ale też zarządzaniem regionem dolnośląskim i milionem innych rzeczy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Julia Przyłębska okazuje się być ważnym elementem układu władzy a jej mąż, TW, nie przeszkadza Kaczyńskiemu w pojawianiu się na dyskusjach o zamachu stanu. Bo to realnie się dzisiaj w Polsce dzieje – demontaż wszystkich instytucji państwa.

Morawiecki, Dworczyk, Przyłębska, Kaczyński traktują państwo jak swoją własność, ignorują jego strukturę i porządek prawny. W tym czasie układ władzy robi miliony przekrętów, kradnie, oszukuje, zarabia miliardy, dorabia się dziesiątek nieruchomości, ma podejrzane kontakty z Rosją… to wszystko trzeba pilnie wyjaśnić.

Dlatego dzisiaj obowiązkiem każdego dziennikarza jest analizować e-maile Dworczyka i ujawniać bulwersujące szczegóły. Wszystkie.

A jeśli okaże się, że część dziennikarzy wolnych mediów zblatowała się z władzą, to tym gorzej dla nich. Koniec z solidarnością środowiska – każde nazwisko zostanie ujawnione i napiętnowane. PiS nie jest normalną partią. To dyktatura. I za współpracę z dyktatura poniesiecie odpowiednie konsekwencje.