Układ radomski sięga czasów Kiszczaka. Stąd siła Radomia

Mało kto w Polsce wie, że wielu posłów układu władzy ma korzenie sięgające jeszcze czasów Czesława Kiszczaka. To tamten układ rozdaje dzisiaj karty i walczy m.in. o lotnisko. Stąd taka siła Radomia.

Czym jest Radom? To piękne niewielkie miasto leży na południe od Warszawy. PiS próbuje tam na siłę uruchomić lotnisko, ale to tylko jeden z bardziej widocznych projektów, które mają służyć napędzeniu pieniędzy pewnemu układowi, który swoje początki ma jeszcze w latach osiemdziesiątych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Absurdalny pomysł z Radomiem krytykują wszyscy rozsądni ludzie i wskazują, że przecież mamy Modlin. Lotnisko w Radomiu nie jest jednak jedyną mocarstwową propozycją układu władzy. Bardzo dużo dzieje się tu w obszarze nieruchomości oraz pewnych rządowych inwestycji. Bliższe badanie pokazuje, że za wszystkim stoją ludzie, którzy mogli zaczynać swoje kariery w bardzo dawnych czasach. Dzisiaj to już kolejne pokolenia. Synowie, córki…

Układ radomski działa jak ośmiornica. I warto, by dziennikarze wzięli się za poszczególne gwiazdy owego układu. Dość ukrywania brudnej prawdy o tym, kto tym wszystkim zarządzał.