[Counter-Box id="1"]

Telewizja Polska to propagandowy syf, szkodzący naszemu krajowy.

Do tego propagandowego syfu dokładamy dwa miliardy rocznie kosztem leczenia na chorych na raka. Kosztem nowoczesnych terapii onkologicznych. Dla Kury klacz to nadal krowa. A na zdjęciu jest migrant, który chciał dostać się do Polski. Stan wyjątkowy budowany na wielkim kłamstwie – napisał Michał Szczerba o TVP.

Reklamy

Szczerba dobrze podsumował TVPiS. Jest go goebbelsowska propaganda dla mało wyrobionego widza, której celem jest maskowanie przestępstw władzy. W TVPiS nie zobaczycie informacji o złodziejach u władzy, nie ma przekrętów i afer. Jest cukierkowy obraz Kaczyńskiego i Morawieckiego, nieprawdziwy, sztuczny.

TVPiS prezentuje nam brazylijski serial o dobrym PiS i złej opozycji. Scenariusz pisze Kura razem z Kaczyńskim. Na szczęście oglądalność tego serialu maleje z dnia na dzień. Najgorsze jest jednak to, że przez reżysera, scenarzystę i aktorów, umierają na codzień ludzie, którym zabrano nadzieję na leczenie raka. 2 miliardy rocznie to ogromne pieniądze, które mogłyby uratować tysiące ludzi.

 

Poprzedni artykułTelewizja Polska popełniła przestępstwo. 12 lat więzienia dla Kurskiego?
Następny artykułNie ma pieniędzy za stan wyjątkowy. Ludzie wściekli