Kursy walut oszalały. Cena za euro przekroczyła 4,64 i pnie się w górę bardzo szybko. To efekt straceńczej polityki gospodarczej Jarosława Kaczyńskiego oraz powierzenia państwa nieukom i dyletantom. Za brak fachowców zapłacą wszyscy Polacy i to niestety bardzo wysoką cenę.

Rosną też koszty kredytów, ceny w sklepach, na stacjach benzynowych. Podnoszą ceny usług firmy i drobni usługodawcy. Bo jest coraz drożej. Kaczyński prowadzi nas prosto w gospodarczą przepaść, czeka nas gigantyczny kryzys.

Reklamy

Sytuacja jest coraz trudniejsza a drużyna PiS zajmuje się tym, aby chociaż przez weekend państwo udawało, że działa, zarabianiem milionów i wyciąganiem kolejnych pieniędzy na durne pomysły. Kaczyński promuje przekop, kanał i dwie wieże. Bo nie za swoje, ale za nasze. Łatwo mu się wydaje.

Tymczasem ekonomiści wieszczą, że euro będzie po 5 złotych jeszcze przed świętami. Co na to Kaczyński? Ustami swojego politycznego męża Bąkiewicza mówi o wojnie… Zwariował? Być może, ale niestety jeśli nadal będzie u władzy to wciągnie nas w wojnę razem z nim.

 

Poprzedni artykułA to dobre! Poseł Zjednoczonej Prawicy uważa, że za kryzys migracyjny odpowiada Moskwa i… Berlin
Następny artykułMarsz niepodległości: dyrektor liceum uczy pisowców czym jest patriotyzm