Kuczyński mocno: Kaczor ile dziś spadnie Tupolewów?

Przebieg kolejnej fali epidemii Covid-19 pokazał, że rząd nie radzi sobie z nią całkowicie. Codziennie media informują o rosnącej liczbie ofiar.

Rząd tymczasem całkowicie bagatelizuje tę sprawę, starając się ją po prostu przemilczeć. Partyjna propaganda zaś skutecznie ją przykrywa wyolbrzymiając informacje o kryzysie na granicy z Białorusią.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Kaczyński, ty i twoja ferajna macie na swoim sumieniu już więcej trupów z powodów politycznych niż cała PRL. Przez postawienie w walce z pandemią wyżej słupków w sondażach, niż życia obywateli. Dziś doszły trzy Tupolewy – zauważył dwa dni temu Waldemar Kuczyński.

– Kaczor, jak szacujesz, ile dziś spadnie Tupolewów, żeby chronić nie ludzi przed śmiercią na covida19, lecz twoją władzę przed gniewem popierającej cię antyszczepionkowej kołtunerii? Wczoraj prawie pięć – dodał następnego dnia.

Nie ma chyba w dzisiejszej Polsce ważniejszego pytania.