PiS ma coraz większe problemy ze spójnością wizerunku i przekazu. Jest to naprawdę śmieszne, jak partia Kaczyńskiego miota się od lewa do prawa szukając możliwości wytłumaczenia się ze swojej głupoty.

Rolą władzy jest znalezienie takich rozwiązań, by zapewnić stabilny rozwój kraju. PiS z jednej strony wojuje niezależnością międzynarodową, a z drugiej jak coś nie idzie po myśli to biedni nie są już tacy niezależni i to wszystko wina zagranicznych wrogich sił. To się zdecydujcie, czy potrzebujecie tego partnerstwa międzynarodowego czy jesteście niezależni i samowystarczalni. Bo jak na razie narracja zmienia się selektywnie w zależności od sytuacji – napisał jeden z internautów komentując medialne fikołki PiS.

Reklamy

O co chodzi? Morawiecki et consortes regularnie atakują Niemcy, Francję oraz inne kraje unijne za problemy Polski. Kiedy jednak nie da się już nic na nich zwalczania, to mówią: patrzenie jakie oni mają problemy. Metoda idiotyczna, bo co kogo obchodzi jaką sytuację mają Niemcy z inflacją, jak w Polsce jest coraz drożej.

Takie fikołki pokazują jednak w jak złej sytuacji jest całe to nieudolne pisowskie środowisko.

 

Poprzedni artykułZbliża się katastrofa! Rząd PiS doprowadzi do kolejnego gwałtownego wzrostu inflacji!
Następny artykułZgorzelski mówi jak jest: istnieje deal PiS z Kościołem