Media ujawniły, że niezwykle aktywna propagandzistka PiS, Barbara Nowak, zajmująca nie wiedzieć czemu stanowisko kuratora oświaty, zarabia wraz z mężem gigantyczne pieniądze. W sumie to aż 19 tysięcy złotych miesięcznie.

Mimo to twierdzi, że nie stać jej na zakup mieszkania i okupuje od 19 lat mieszkanie w jednej z krakowskich szkół. Hipokryzja i zakłamanie tej kobiety przekracza wszelkie normy. Ona po prostu nie chce opuścić mieszkania w szkole, bo ma je zapewne bezpłatnie i jest jej wygodnie. Jednocześnie wysługuje się swojej partii, atakując w mediach opozycję oraz niezgodne z jej poglądami aktywności społeczne.

Reklamy

Nowak wielokrotnie wykazała się co najmniej głupotą, bo trudno inaczej nazwać odradzanie chodzenia do teatru. Płytka propaganda, serwowana na stanowisku kuratora oświata, ma służyć jej w kolejnych wyborach.

Polacy powinni jednak odrzucać takie skrajne i nieodpowiedzialne postacie jak Nowak. Szczególnie gdy wyszło na jaw jak wygląda sprawa z jej mieszkaniem. Za 19 tysięcy złotych miesięcznie Nowak mogłaby wynajmować duży apartament w okolicach Wawelu i jeszcze by jej zostało. Zakup mieszkania przy tak ogromnych zarobkach to również nie problem, z tak dużymi przychodami spłaciłaby je w kilkanaście miesięcy.

PiS to partia pychy i chciwości.

Poprzedni artykułTo nie była samodzielna decyzja. Kto kazał Andrzejowi Dudzie zawetować ustawę niszczącą TVN?
Następny artykułAfera e-mailowa: Horban drwi z epidemii COVID-19