Polacy zostali oszukani przez PiS. Tak zwany Polski Ład rujnuje nasze kieszenie!

Wielkie kłamstwo Morawieckiego. Tak zwany Polski Ład miał przynieść komuś korzyści, ale wszyscy tracą. Nawet jeśli przez przypadek jakaś osoba dostała kilka lub kilkadziesiąt złotych, to straci na podwyżkach, które muszą zrobić przedsiębiorcy, by zrekompensować wyższe podatki i wyższe ceny energii oraz gazu. Na nowym wale PiS tracimy wszyscy.

Całe społeczeństwo jest poszkodowane tym idiotycznym programem, który jest tak naprawdę największą podwyżką podatków w historii naszego kraju. Żadne zaklęcia kłamcy – premiera, żadne opowieści gnoma Kaczyńskiego, żadne bajania nakarmionych propagandą polityków PiS w mediach tego nie zmienią.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W sklepach jest coraz drożej, na kontach mamy coraz mniej. To są fakty. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że tak zwany Polski Ład dokonał i nadal dokonuje spustoszenia w naszych portfelach. Mamy mniej pieniędzy a każde zakupy, nawet te codzienne, są coraz droższe.

Kaczyński, Morawiecki, Kurski oraz inni polityczni oszuści okłamali Polaków. Miało być lepiej? Ale jest dużo gorzej.