Kaczyński po prostu zwariował. Nie ma sensu analizować jego decyzji.

W mediach takie jak Onet i Wirtualna Polska pojawiły się analizy porażki Kaczyńskiego w Sejmie. Zupełnie niepotrzebnie. Analiza tego typu spraw nie ma żadnego sensu. Prezes PiS jest w fatalnym stanie, został odcięty od informacji przez swoje spanikowane otoczenie i popełnia błąd za błędem. Według naszych informatorów używa m.in. silnych antydepresantów. Jego kiepski stan potwierdzają kolejne porażki, w tym próba przepchnięcia przez Sejm ustawy zwanej Lex Konfident. Kaczyński chciał, żeby ludzie na siebie donosili.

Reklamy

Stan prezesa PiS jest tak poważny, że w jego partii trwają rozmowy na temat ewentualnego zastępstwa. Jest kilku poważnych kandydatów, wśród których największe szanse mają Brudziński i Sasin. To tych dwóch graczy ustala dzisiaj kluczowe plany PiS już bez Kaczyńskiego. Całe bliskie otoczenie prezesa poza nimi ma zostać wycięte – spekuluje nasz informator.

PiS odnosi porażkę za porażką a słabnący prezes popełnił jeszcze jeden błąd. Próbuje rozbić struktury poprzez wprowadzenie nowych ludzi do województw. To budzi potężny opór i dodatkowo rozsadza organizację od środka. Dlatego siedmiu posłów już dzisiaj powiedziało mu, że Kaczyński nie może na nich liczyć a kolejni zapewne do nich dołączą.

Rozpad PiS dzieje się na naszych oczach. A to dobra wiadomość dla Polski, bo rządy tej partii doprowadziły nasz kraj do ruiny.

Poprzedni artykułPodsłuchami w opozycję. Jak Kaczyński bagatelizuje używanie broni przeciwko terrorystom, aby wygrać wybory
Następny artykułJak Kaczyński i Morawiecki budują w Polsce drugą Wenezuelę