Faktem jest że PiS stracił większość parlamentarną. Sama partia rozrywana jest wewnętrznymi konfliktami. Dla odmiany zaś opozycja rośnie w siłę.

Pytanie jakie się samo w tym miejscu nasuwa, brzmi: co zrobi Jarosław Kaczyński by utrzymać się przy władzy?

Reklamy

– Prezes PiS sięgnie po wszelkie metody. I ludzie, którzy czują odpowiedzialność – tacy, jak minister Kamiński czy minister Ziobro. To będzie metoda kija i marchewki wobec posłów PiS. Kijem może być to, co na nich zebrano. Nie wykluczajmy użycia systemu izraelskiej cyberbroni przeciwko ludziom PiS. Mówiło się przecież o pewnych osobach z kręgu Jarosława Gowina, które trwały przy nim niemalże do końca, a na ostatniej prostej go porzuciły. Mówi się, że pewne materiały mogły być przez służby zbierane – przekonywał senator Platformy Obywatelskiej, Krzysztof Brejza.

– Z sygnałów, jakie do nas docierają, wynika, że ta sprawa wywołuje duże zamieszanie wewnątrz PiS. Doprowadza po kilku latach do otwarcia oczu przez samych posłów, którzy przeczuwają, że takie metody mogły być użyte przeciwko nim – dodał Brejza w programie „Tłit” na portalu Wirtualna Polska.

Poprzedni artykułPiS nie porzucił mrzonek o Polexicie? Tylko tak można to zrozumieć
Następny artykułPiS trzeba zdelegalizować. Inaczej „w Polsce rozpęta się piekło”