To musi być naprawdę koniec PiS!

Rafał Ziemkiewicz od 6 lat regularnie wspiera PiS. Publicysta nie robił tego bezinteresownie. Pobierał sowite wynagrodzenie ze szczujni TVP biorąc udział w audycjach hejtowania opozycji takich jak “W tyle wizji”.

Reklamy

Pracuje również w tygodniku “Do Rzeczy”, który chociaż sprzedaje ok. 28 tys. egzemplarzy, to spółki skarbu państwa przelewają do niego miliony złotych “na reklamę”. Dzięki temu tygodnik może płacić ogromne pieniądze swoich autorom. A ci odwdzięczają mu się propagandą korzystną dla PiS.

Ziemkiewicz wziął udział ostatnio w obronie tzw. Polskiego Ładu, czyli najgorszego pakietu ustaw wprowadzonego przez PiS uderzającej w przedsiębiorców.

Musi być więc naprawdę nieciekawie z PiS, skoro Ziemkiewicz napisał na swoim profilu, że “PiS gnije”, komentując usunięcie z klubu parlamentarnego PiS senatora Jana Marię Jackowskiego za krytykę oficjalnych działań partii.

 

źródło: Twitter

Poprzedni artykuł“Trump – najbliższy sojusznik PiS- poparł działania Putina w Donbasie. Czy ktoś może mieć jeszcze wątpliwości czym jest PiS?”
Następny artykułSikorski mocno: agresja Putina na Ukrainę nie oznacza, że PiS może bezkarnie łamać Konstytucję i traktaty