Mama z dzieckiem, na ramieniu karabin, małe dziecko trzymane za rękę. Tak dzisiaj wygląda Ukraina, tak dzisiaj wygląda zagrożenie, które stanęło przed światem. Nikt nie jest bezpieczny, jeśli nie uda się powstrzymać Putina przed dalszym rozszerzaniem wojny.

Zdjęcie pokazujące mamę karabinem idącą z dzieckiem jest samo w sobie wstrząsające. Gdy uświadomimy sobie konsekwencje wojny, bezsensowną śmierć tysięcy ludzi, ogromne straty w mieniu, gospodarce, widzimy jakie zło niesie ze sobą dzisiaj Putin i jego wizja świata. Podporządkowanie Ukrainy miało być kolejnym krokiem dla odbudowy imperium rosyjskiego, czegoś, czego już dawno nie ma.

Reklamy

Polska też jest zagrożona. Od wielu lat władza niszczyła armię, niszczyła edukację, gospodarkę, kulturę. Niszczyła wszelkie przejawy aktywności, które zbliżały nasz kraj do Zachodu. Dzisiaj ci sami ludzie, którzy jak Morawiecki czy Kaczyński wychwalali kilka tygodni temu przyjaciół Putina czyli Orbana i Le Pen, udają że są przeciw Rosji. Nie można im wierzyć. To zakłamani politycy, których interesują tylko własne korzyści.

Polsce potrzeba rządu jedności i ocalenia narodowego. Ludzi prawych, szlachetnych, odpowiedzialnych i wielkich. Kaczyński to karzeł, chorujący na nienawiść, jego politycy to karzełki, moralne zera, dno z dna. Z takimi ludźmi Polska bezpieczna nigdy nie będzie.

 

Poprzedni artykułCeny paliw przekraczają siedem zł za litr. Co na to rząd?
Następny artykułAle był wściekły! Janusz Kowalski wyrzucony ze studia Radia Zet. WIDEO