PiS nie porzucił planów wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Odsunął je tylko w czasie

PiS oszaleje kreuje swoją politykę na ostrym konflikcie z Unią Europejską. Nadal utrzymuje kontakty z Orbanem, nadal żywa jest komunikacja z Le Pen i Salvinim, przyjaciółmi Putina. Plan Kaczyńskiego, który mógł polegać m.in. na rozbiorze Ukrainy, jest realizowany tylko po cichu.

O faktycznych kierunkach polityki PiS świadczą lepiej czyny lub ich brak niż puste deklaracje kłamców – polityków. Polska do tej pory nie zablokowała żadnych rosyjskich aktywności w naszym kraju a wręcz pozwala na to, aby w naszym kraju Rosjanie funkcjonowali znakomicie. Nadal trwa import węgla i gazu, nadal jeździ transport przez granicę. Co jest wożone tymi ciężarówkami do Federacji Rosyjskiej? Broń?

Reklamy

Wizja PiSu wyprowadzającego nas z Europy jest cały czas bardzo żywa. Nic się nie zmieniło w sferze realnych działań. Opozycja nie może nabrać się na pozorne gesty Kaczyńskiego. Nie, PiS nadal śledzi polityków PO, PSL, SLD i Polski 2050, nadal inwigiluje. Nadal prowadzony jest hejt przeciwko każdemu, kto sprzeciwia się władzy. Wszystkie mechanizmy propagandy funkcjonują.

Nie ma żadnego pojednania i nigdy nie będzie. Trzeba pamiętać o tym, że PiS walczy z Unią Europejską i NATO. PiS walczy też z USA – czego wyrazem była m.in. kampania bejtu wobec Joe Bidena i oburzająca postawa Dudy. Dlatego opozycja musi się zjednoczyć przeciwstawić totalniackiej agresji PiS oraz Solidarnej Polski.

Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek widać, jak bardzo PiS niszczy nasz kraj. Jak bardzo jesteśmy słabi wobec agresji z zewnątrz, osłabieni różnymi Maciarewiczami, Morawieckimi, Kościńskimi oraz innymi. PiS nie porzucił planów wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Odsunął je tylko w czasie – gdy emocje opadną.