Propaganda TVPiS przypomina pranie mózgu. Na to powinien być paragraf!

Jeden z internautów zamieścił w sieci relację ze szpitala, w którym leżał na sali z ludźmi, którzy głosują na PiS. Są to prości ludzie, podatni na manipulacje, którzy z telewizora dostają coś w rodzaju prania mózgu – uważa.

„W szpitalu miałem „przyjemność” oglądać Wiadomości z piątką chłopów na sali. Trzech z nich (40-60 lat) toczyło pianę, gdy pojawiał się Tusk, że zbrodniarz obok Putina stoi xD Wszyscy z mniejszych miejscowości, praca fizyczna. To nie jest przekaz do inteligentów czy nawet szeregowych urzędników. To ma trafiać do „zwykłych Polaków”. Kurski urabia ich. W efekcie PiS ma 25 procent wyborców zombie, betonu nie do rozbicia. Tak – ta propaganda jest prymitywna, ale dokładnie taka ma być, bo innej „ciemny lud” by nie zrozumiał. To już nawet nie tylko propaganda, a masowe pranie mózgu – nie bez powodu niektóre wypowiedzi są powtarzane nawet setki razy. Na to powinien być paragraf!”

Reklamy

To bardzo cenna i ważna obserwacja – propaganda TVP przypomina pranie mózgu, chociaż działa tylko na słabe umysły. Ale rzeczywiście są to metody przypominające oddziaływanie na mózg i warto by było, aby to bliżej zbadać – to uwaga do naukowców i psychologów. Mamy bowiem w Polsce do czynienia z sytuacją szalenie niebezpieczną: ktoś programuje Polaków.

źródło: Wykop.pl