Będą wcześniejsze wybory! Kaczyński wzmacnia propagandę „Wybory tuż tuż. Bądźcie gotowi”

LexTVN niebawem wróci, aby prezes mógł sprawdzić, kogo bardziej się słucha mąż pani Agaty – jego czy raczej nowego pana. To może być przygrywka do wcześniejszych wyborów. Czas bowiem uciec do przodu, skoro wojna nie okazała się politycznym złotem, a Polski Ład cudem gospodarczym – napisał Robert Paśnicki.

Jarosław Kaczyński chce umocnić swoją władzę i wraz z Wiktorem Orbanem doprowadzić do wyjścia Polski i Węgier z Unii Europejskiej. Żeby zrealizować ten plan szykowane będzie uderzenie w opozycję, z użyciem zarzutów obyczajowych lub kryminalnych. Celem jest ostateczne przejęcie frontu medialnego i zmuszenie dziennikarzy do współpracy z reżimem PiS, jeśli nie prośbą i kapitałem to groźbą i szantażem moralnym. To umożliwi wygranie wyborów.

Reklamy

Nie wykluczamy też podjęcia działań na niwie legislacyjnej, wzorem Węgier. Kluczem do sukcesu może być ustawa o możliwości głosowania Ukraińców.

Wybory tuż tuż. Bądźcie gotowi – głosi napis na stronie Kancelarii Premiera. Dawno nie aktualizowanej, ale widocznie nie ma potrzeby. PiS chce scementować władzę.