Młodzi uciekają z Polski. „Tu nie ma żadnych perspektyw”

Coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża z Polski na stałe. Zjawisko zaczyna narastać a uciekają już nawet licealiści, którzy mówią wprost: nie ma pracy, nie ma perspektyw rozwoju, nie chce do końca życia siedzieć w urzędzie i klepać papierki. Uciekają do Niemiec, uciekają za ocean. Mają porównanie poziomu życia i widzą jak Kaczyński niszczy Polskę.

Nikogo to nie powinno dziwić. Poparcie dla PiS w grupie najmłodszych wyborców jest bardzo niskie. Młodzi nie chcą socjalu, nie chcą rozdawnictwa. Chcą godnie żyć, zarabiać, rozwijać się. W Polsce jest to niemożliwe.

Reklamy

Zjawisko wkrótce przyspieszy, ponieważ dociera do nas pierwsza fala potężnego kryzysu, wywołanego przez Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS jest winien zniszczenia gospodarki. Odpowiada za fatalny w skutkach dodruk pieniądze i za zniszczenie jego wartości. Do ucieczki młodych przyczynia się też fatalne prawo a także zniszczony wymiar sprawiedliwości – który nie gwarantuje sprawiedliwych ani szybkich wyroków, tylko upolitycznienie.

Pisowska propaganda też robi swoje. Polska zostanie krajem starych ludzi, bez pracowników. Nie pomoże napływ z Ukrainy, bo to są głównie kobiety i dzieci i zanim odczujemy jakiś pozytywny efekt miną dziesiątki lat. Głupota rządzących przeraża.