PiS tworzy wielki monopol z 15 zarządami. „Mają rozmach s….y”

Senator Gawłowski ujawnił, że w nowym molochu państwowym, tak zwanej Krajowej Grupie Spożywczej, będzie eldorado dla pisowskich działaczy. Za nasze pieniądze oczywiście.

Mają rozmach s…… 15 spółek, 15 zarządów, 15 rad nadzorczych – Krajowa Grupa Spożywcza. Nowi oligarchowie PiS obsadzą sektor rolniczy i przetwórstwo spożywcze. Drżyjcie Polacy. Będzie drożej i gorzej. Martwcie się rolnicy. Monopolista podyktuje Wam ceny zakupu – napisał Gawłowski. 

Reklamy

PiS czego się nie dotknie, to niszczy. Stworzenie monopolu w obszarze rolnictwa nie rozwiąże żadnych z problemów rolników,  w tym najważniejszego – wychodzenia Polski z Unii Europejskiej i zablokowania funduszy dla rolników.

Sytuacja polskiej wsi jest dzisiaj tragiczna – Kaczyński jest wrogiem UE i dąży do wprowadzenia Polski pod wpływy Rosji. Po to kolaboruje z przyjaciółmi Putina, takimi jak Le Pen, Salvini czy Orban. Wieś musi zrozumieć, że to koniec marzeń o dostatnim życiu poza miastami. To koniec funduszy.

PiS dobije rolnictwo – już próbował przecież Piątką Kaczyńskiego – teraz następuje proces zniszczenia niezależnych producentów polskiej dobrej żywności.