Wylądowaliśmy awaryjnie w Zurichu po 17. Miał nas odebrać samolot zastępczy, jak zawsze w lotach HEAD. Okazało się to jednak czczą teorią. Teoretycznie wszyscy chcą pomóc, ale bez efektu. Do kraju wrócimy dopiero jutro. Państwo PiS w praktyce: chcielibyśmy, aby… – i nic z tego – poinformował profesor Tomasz Grodzki, marszałek Senatu.

Wygląda więc na to, że państwo Kaczyńskiego złośliwie uniemożliwia marszałkowi Senatu podróżowanie, odbierając mu samoloty. Jeśli działanie polityków PiS okaże się celowe, będziemy mieli do czynienia z bardzo poważnym przestępstwem zamachu na marszałka Senatu. Komu zależało, aby nie było go w Polsce? Czy siepacze PiS pod osłoną nocy próbowali się włamać do biur marszałka? A może to zwykła zawiść Kaczyńskiego, który nie może znieść, że jego władza jest ograniczona bo Senatem rządzi demokratycznie wybrana opozycja a nie jego słudzy?

Sprawa z samolotem dla marszałka Grodzkiego może mieć drugie dno – i wymaga pilnego wyjaśnienia przez specjalną komisję. PiS jest zdolny do wszystkiego, aby przejąć pełnię władzy w Polsce, dlatego marszałka trzeba szczególnie chronić.

Reklamy

Poprzedni artykułPSL przejmuje wyborców PiS. Warto wspierać ludowców
Następny artykułUOKiK nie spieszy się z kontrolą Orlenu i Lotosu