Marcin Horała wprowadza Polaków w błąd, twierdząc, że lotnisko Chopina i Modlin wyczerpały swoją pojemność. Jest dokładnie odwrotnie – oba lotniska mogą zapewne przyjąć dwa lub trzy razy więcej pasażerów niż teraz. CPK jest kompletnie niepotrzebne.

Horała kłamie, bo broni swojej pensji na stanowisku dyrektora nieskoszonej łąki w Baranowie. I próbuje z Polaków robić idiotów, wmawiając im że CPK jest potrzebne. Jest to projekt horrendalnie drogi i dzisiaj Polska go nie potrzebuje – zwłaszcza, że rozpoczyna się ogromny kryzys gospodarczy i wszystko będzie się kurczyć a nie rozwijać.

Reklamy

Ludzi, przez politykę PiS, nie będzie stać na latanie. Będą szukać tanich form transportu a tanie latanie możliwe jest na przykład z Modlina. CPK to wielka porażka PiS. Porażka Kaczyńskiego, Morawieckiego. Tylko Horała na tym zyskuje – sutą pensję.

Polityka PiS oparta jest na kłamstwie. Cała!

A jak można jeszcze polepszyć sytuację na Okęciu?

1.Wyprowadzić czartery i tanie linie do Modlina a nie sztucznie trzymać na Okęciu. 2.Wyprowadzić cargo do Radomia żeby cokolwiek się działo na tym lotnisku na które zmarnowano miliard. 3.Wyprowadzić część wojskową do Mińska Mazowieckiego z Okęcia. Okęcie ma potencjał na 40 mln. Tylko wtedy trzeba by zamknąć spółkę CPK, a tam takie CIEPLUTKIE posadki i do tego nadmiernie płatne i obsadzone z „klucza partyjnego”

Poprzedni artykułKaczyński niechcący zdradził, że ma kontakty z Putinem!
Następny artykułMłodzi Polacy skazani na mieszkanie z rodzicami do końca życia