Adam Andruszkiewicz, tak krzyczący o Polsce i polskości, zatrudnił sobie nowego doradcę. To Niemiec. Tak, dobrze czytacie. Ma 21 lat (!) i jest jego doradczynią, nazywa się Kinga Niemiec.

Skąd u Andruszkiewicza takie zamiłowanie do płci pięknej? Czyżby uroki żony już mu zbrzydły i postanowił, że Niemiec będzie teraz częściej u jego boku? W KPRM aż huczy od plotek, ale my im oczywiście nie dajemy wiary, dlatego, że Andruszkiewicz nigdy by czegoś takiego nie zrobił. To bardzo porządny chłopak ze wschodu, Polski rzecz jasna.

Kinga Niemiec ma na pewno wspaniałe kwalifikacje i ogromną wiedzę, by być doradcą w obszarze cyfryzacji. Dostaje kilka tysięcy złotych wypłaty i jest w gronie najlepiej zarabiających Polaków. A ty , młoda dziewczyno z małego miasteczka, znasz jakiegoś Andruszkiewicza, który w zamian za twoje kwalifikacje, uśmiech i urodę weźmie Cię do ministerstwa?

Reklamy

Kinga Niemiec aktywnie działa… w sieci. Na Twitterze podaje dalej wpisy ministra Andruszkiewicza. Jak widać dobrze wie co dla jej kariery słuszne.

Poprzedni artykułTVP chce usunąć ten film z sieci za wszelką cenę. Chodzi o tak zwany polski ład
Następny artykułPotwierdzają się nasze informacje: Morawiecki ma zamiar wprowadzić (nielegalny) lockdown w całej Polsce