TVPiS szczuje na Polaków, których zaatakował agresywny policjant. Telewizja popiera łamanie prawa?

Agresywny policjant, który zaatakował Polaków protestujących pokojowo przeciwko wizycie Kaczyńskiego w Inowrocławiu, powinien został wyrzucony ze służby, przebadany przez psychiatrów i trzymać się z daleka od ludzi.

Przypomnijmy: w czasie wizyty politycznego karła, Jarosława Kaczyńskiego, w Inowrocławiu, Polaków protestujących przeciwko obecności prezesa PiS zaatakował policjant. Wyciągnął gaz i pryskał nim prosto w twarz dwóch mężczyzn. Policjant w oczywisty sposób złamał prawo.

Reklamy

Tymczasem owego policyjnego potencjalnego przestępcy i potencjalnego bandyty, groźnego dla otoczenia, broni pisowska telewizja, która… atakuje ofiary napaści policjanta. Jest to absolutnie niedopuszczalne i nienormalne. Można się spodziewać, że jeśli nieletnią dziewczynkę zgwałci syn polityka PiS, to też TVP stanie w obronie gwałciciela, bo przecież bronią swojego?!

Nie ma i nie będzie zgody na bandyckie zachowania ze strony policji a każde łamanie prawa zostanie surowo ukarane. Ów funkcjonariusz nie będzie krył się za plecami Kurskiego czy Pereiry, będzie osądzony i to bardzo surowo. A medialne prostytutki zostaną również postawione przez aparatem sprawiedliwości i odbierze im się wynagrodzenia, skonfiskuje majątki – za wszystkie kłamstwa, które wyprodukowali.

TVP trzeba zlikwidować, ale ludzi, którzy przez tyle lat okłamywali Polaków, spotka los bardzo gorzki: oprócz wyrzucenia ich z pracy i życia publicznego, infamia i kary – bo nie ma w polskim społeczeństwie miejsca na kolaborantów.