Wysokie ceny paliw i energii to sposób na zarobek dla działaczy PiS

Wysokie marże Orlenu czy spółek energetycznych to zjawisko wzmożonej przepompowni pieniędzy do PiSu, jego “mediów” i kieszeni towarzyszy. Część idzie jako reklamy i sponsoring (wybory, wybory), część jako dywidendy na rozdawnictwo (wybory). Prymitywna kradzież, oby nieskuteczna – napisał Rafał Grupiński z PO.

I jest to niestety racja. PiS realizuje program wyniszczenia Polski, nazywany “Polska w ruinie”. Wysokie ceny to element drenowania kieszeni i wyciągania ostatnich pieniędzy. Inflacja to z kolei ukryty podatek, który spowoduje utratę oszczędności.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska stanie się słaba i biedna a władza będzie mogła robić z ludźmi co chce, korzystając z armii milicjantów i urzędników. Polska biedna to także Polska słaba – narażona na łatwe manipulowanie. PiS będzie twierdził, że bieda to wina Unii Europejskiej i wyciągał nas z niej na Wschód.

Jest to wprost realizacja polityki Putina.