Hołd Dudy. To jedno zdjęcie mówi dużo o tym, kto rządzi Polską

Biznesmen z Torunia Tadeusz R. (na zdjęciu z wielkim kapłańskim brzuchem) przyjmuje hołd od człowieka wyznaczonego przez Jarosława K. na prezydenta Polski, Andrzeja D., mógłby brzmieć podpis pod takim zdjęciem.

W Polsce rządzą układy i układziki, w tym te, związane z Torunia,. Tadeusz R. z Torunia stworzył najpierw rozgłośnię, w której promował wśród starszych otumanionych ludzi polityków PiS pokroju Antoniego M., potem innych. W ten sposób zdobywał ich wdzięczność i wpływy. Tadeusz R. jest dzisiaj rozgrywającym w polskiej polityce i ma spore wpływy zarówno w PiS, Solidarnej Polsce jak i niestety kilku innych partiach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jarosław K. musi liczyć się ze zdaniem biznesmena z Torunia, bo media te mają sporą siłę oddziaływania na ogłupiony religijną otoczką elektorat.

Polskę można odzyskać i odbudować tylko wtedy, gdy będzie tu jak najmniej własności państwowej, gdy układy przestaną mieć znaczenie i gdy władza przestanie społeczeństwo okłamywać.

Zbliża się potężny kryzys i bezrobocie – a do tego doprowadzili właśnie owi “fachowcy” jak Jarosław K., Mateusz M. i im podobni.