Dno! wPolityce wykorzystuje śmierć bohaterki aby uderzyć w Trzaskowskiego!

Okazuje się, że nawet śmierć „Paulinki” czyli Anny Jakubowskiej , bohaterskiej sanitariuszki batalionu „Zośka” i uczestniczki Powstania Warszawskiego, stała się dla portalu wPolityce.pl okazją do ataku na Rafała Trzaskowskiego. Jak widać nie ma dla nich żadnych świętości i są gotowi wykorzystać wszystkie, nawet najbardziej podłe chwyty, by szkalować ludzi, którzy czczą pamięć o Powstaniu.

Przeżyła wojnę, powstanie, stalinowskie więzienie. Honorowa Obywatelka @warszawa . Bohaterka. Smutne, że w ostatnich miesiącach życia musiała się jeszcze borykać z aparatem obecnej władzy. W wieku 95 lat odeszła Anna Jakubowska „Paulinka”. Będziemy o Pani zawsze pamiętać – napisał Rafał Trzaskowski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ten wpis stał się okazją do podłego ataku, jaki został przygotowany przez anonima podpisującego się Zespół wPolityce.pl/gah. Jest to obrzydliwe!

Pisowski portal, który niesławnie zapisał się w pamięci Polaków opublikowaniem wywiadu z rosyjskim ambasadorem w momencie gdy Rosja zaatakowała Ukrainę, nie szanuje żadnych świętości. Bezczelnie szarga pamięć o sanitariuszce z Powstania Warszawskiego by uderzać w opozycję. Jest to skandal, postawa bez precedensu.

Karnowscy, zwani Braćmi Kremlowskimi, nie mają żadnych hamulców i chcą za wszelką cenę atakować ludzi, którym zależy na poszanowaniu historii o Powstaniu Warszawskim. Zachowują się tak, jakby rozkazy wysyłał im ktoś z Kremla – komentują internauci.

Obrzydliwe zachowanie wPolityce.pl wpisuje się w najgorsze wzorce sowieckiej propagandy.