Miłosz Motyka miażdży Morawieckiego: Węgiel na składach jest tylko w opowieściach premiera – tak samo jak milion elektrycznych aut

Węgiel na składach jest tylko w opowieściach Morawieckiego – tak samo jak milion elektrycznych aut, które jadą setką obwodnic do 100 tyś. nowych mieszkań. Węgla brakuje. Zza przyciemnianych szyb limuzyny premiera może tego nie widać – mówił Miłosz Motyka w jednym z programów telewizyjnych.

Ludowcy ostrzegają, że zimą węgla może zabraknąć a ludziom będzie po prostu zimno. Już dzisiaj widać, że w Polsce nie ma wystarczającej ilości czarnego złota, bo zaczynają przestawać działać elektrownie. Zimą będzie jeszcze gorzej, zużycie węgla wzrośnie wielokrotnie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To PiS jest odpowiedzialny za kryzys energetyczny. Uzależnili Polskę od ruskiego węgla, sprowadzają go dwa razy więcej i zablokowali OZE – dodał Miłosz Motyka. Ważniejsze niż sondaże są dziś dla nas problemy Polaków. Wystarczy wsłuchać się w to, co mówią przedsiębiorcy, rolnicy, wszyscy Polacy. Ten rząd nie umie poradzić sobie z kryzysem energetycznym i inflacyjnym. Po prostu jest nieudolny.