Pazerność Lotosu nie zna granic. Doi kierowców bez opamiętania?

Grupa Lotos podała, że szacuje swój zysk netto w drugim kwartale 2022 roku na 3,6 mld zł. To gigantyczna kwota, która pochodzi z naszych kieszeni.

Tak ogromne zyski koncernów paliwowych można nazwać jedynie pazernością. Wysokie ceny paliw nakręcają inflację a ogromne marże, które ma Lotos i Orlen to po prostu skandal. W czasach gdy wszystko drożeje paliwo powinno być po prostu tanie a obie spółki nie powinny zarabiać więcej, niż wynoszą ich koszty plus jakaś niewielka marża.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Po co tak wielkie pieniądze obu firmom? Prawdopodobnie szykują jakiś duży deal – na razie zakryty przed oczami Polaków. Kto ma zarobić – zarobi. To już ostatnie chwile przed wyborami, co oznacza że ludzie PiS zrobią wszystko aby owe spółki wydoić.

Wysokie ceny paliw są okradaniem Polaków z ich ciężko zarobionych i wielokrotnie opodatkowanych pieniędzy i nie ma na to zgody! Jest to działanie na naszą szkodę, na szkodę naszych portfeli i bezpieczeństwa finansowego.