Rafał Trzaskowski jest najlepiej ocenianym politykiem opozycji, wynika z nowego sondażu IBRiS dla Onetu. Za nim uplasował się Szymon Holowania. Bardzo wysoko oceniani są politycy PSL: Władysław Kosiniak-Kamysz i Piotr Zgorzelski.

Rafał Trzaskowski to lider sondaży polityków opozycji – wynika z badania IBRiS. Szymon Holownia znajduje się na drugim miejscu, na trzecim zaś świetnie oceniany lider ludowców, Władysław Kosiniak-Kamysz. Nie jest jedynym członkiem PSL, który znalazł się w rankingu. Bardzo wysoko znalazł się w nim Piotr Zgorzelski, wicemarszałek Sejmu z ramienia PSL. Zgorzelski jest coraz bardziej rozpoznawalny a jego zdecydowana i nieprzejednana postawa wobec PiS przysparza mu zwolenników.

Donald Tusk znalazł się w rankingu pod Kosiniakiem-Kamysz, za Zgorzelskim z kolei plasuje się marszałek Senatu, Tomasz Grodzki.

Reklamy

Wyniki sondażu pokazują też upadek PiS: ilość ocen negatywnych wobec polityków tej partii jest gigantyczna!

Poprzedni artykułProfesor Romanowski ostrzega: Orlen pożera polskie firmy, uspołeczniony biznes już przerabialiśmy w Polsce od 1945 do 1989 r.
Następny artykułParanoja strachu. Setki funkcjonariuszy, dziesiątki radiowozów by chronić Kaczyńskiego przed rzeczywistością