Właścicielka pensjonatu nad morzem głosowała na PiS. Teraz przeprasza!

“Po Zamknięciu nas przez 8 miesięcy i zmuszaniu do opłat stałych podatków Nic co związane jest z Pisem nie jest akceptowane. Niestety na nich swego czasu głosowaliśmy za co uprzejmie przepraszamy….” – napisała właścicielka jednego z pensjonatów nad morzem, tłumacząc, że nie przyjmuje bonów turystycznych.

Nie jest jedyna. Bardzo wiele osób, które głosowało na PiS nigdy więcej na tą partię nie zagłosują. Mają wiele powodów, ale główna przyczyna to brak wiarygodności: partia Kaczyńskiego złamała prawie wszystkie obietnice, kłamie i oszukuje i doprowadza przedsiębiorców do ruiny.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wściekłość w narodzie rośnie – i niedługo wybuchnie. Czy wtedy Morawiecki poda rząd PiS do dymisji i będzie próbował układać się z opozycją? Nie jest to wykluczone. Ale litości nie będzie – wszystkie partie demokratyczne zapowiadają twarde rozliczenie przestępców.