Prokurator Ewa Wrzosek do wiceministra Ozdoby: ma pan już adwokata?

ZARZĄDZENIE MINISTRA KLIMATU I ŚRODOWISKA z dnia 27 lipca 2022 r. w sprawie podziału kompetencji w Kierownictwie Ministerstwa Klimatu i Środowiska mówi, że za sprawy ochrony środowiska odpowiada wiceminister Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski. “Ma pan już adwokata?” – pyta ministra prokurator Ewa Wrzosek.

Adwokata to oni wszyscy będą potrzebowali gdy zmieni sie władza lecz obawiam się że nim zostaną osądzeni minie sporo czasu gdyż większość sądów i prokuratorów jest z ich nadania nim uda się to zmienić minie sporo czasu a oni mogą zniknąć – skomentował ten wpis jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Uwazam, ze jest bardzo duzo zdeterminowanych dobrych prokuratorow, ktorych na maksa uwiera ich stan, jak zmieni sie wladza, jak zlapia wiatr w zagle, to nie bedziemy ogarniac co sie dzieje! Jaka bedzie jazda – dodał inny komentujący.

Ale ta data strasznie ciekawa jest 27.07.2022 Minister Moskwa, której mąż pracuje w Wody Polskie, zrzuca z siebie odpowiedzialność na Ozdobę. Przypadek? Nie sądzę – podsumowała internautka.