Historia i Teraźniejszość powiela propagandowe schematy ZSRR

Książka Historia i Teraźniejszość nie jest żadnym podręcznikiem. To propagandowe wynurzenia autora, skopiowane z innych publikacji. Przypomina to szkodliwe komunistyczne wydawnictwa takie jak Historia ZSRR czy Historia Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii, wydawane w Rosji by indoktrynować Polaków.

Bo celem Historii I Teraźniejszości jest właśnie indoktrynacja. Schemat jest identyczny. Zamiast faktów opinie, przedstawione jako prawda obowiązująca.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Historia i Teraźniejszość to coś w rodzaju podręcznika młodego pisowca, lektura szkodliwa i obrzydliwa, mająca za zadanie zatruć młode umysły i zindoktrynować je tak, aby w przyszłości wychować osoby głosujące za PiS. Po raz pierwszy w historii Polski po 1989 roku mamy do czynienia z ideologizacją szkół.

Szkodnictwo Czarnka jest przerażające.