PiS masowo niszczy polskie lasy. A drewno trafia do Chin

Dlaczego w składach brakuje drewna a to, które jest, ma chore ceny? Wszystko poszło do góry od czasu, gdy PiS podpisał umowę z Chinami na dostawy. Ceny drewna poszły ponad dwukrotnie do góry. Sytuacja taka ma miejsce do najmniej od trzech lat.

Umowa z Chinami powoduje, że wszystko co jest wycinane w polskich lasach od razu, bez żadnej obróbki, jest wysyłane do Azji. Ten kraj jest w stanie wchłonąć każde ilości. Na tym biznesie zarabia państwo, ale tracą wszyscy Polacy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tracą, bo wysokie ceny drewna bardzo mocno wpływają na ceny w budownictwie – drewno jest tu wykorzystywane powszechne do wszystkich czynności. W ten sposób PiS zafundował Polakom ogromny wzrost kosztów budowy. I kazał się nam pożegnać z marzeniami o własnym M. Sprawę ujawnił serwis Innpoland.

PiS celowo wycina polskie lasy. Wyciąć i sprzedać łatwo, ale las rośnie potem 80-100 lat. PiSu to nie obchodzi, a na pewno nie obchodzi Kaczyńskiego. Jego już nie będzie a rodziny nie ma.