PiS przestał kreować pusty pieniądz, PKB padło. Dramatyczne prognozy, wracamy do lat 90-tych

Wystarczyło zatrzymać kreacje pustego pieniądza i PKB padło.

Budowlańcy właśnie się budzą ze snu, że ich praca wcale nie jest warta tyle co praca stomatologa, a przysłowiowe “nie chciało się nosić teczki, to trzeba dźwigać woreczki” o którym mówiono w podstawówce, właśnie się urealnia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pośrednicy nieruchomości powoli zaczynają ogarniać, że ich praca dostarcza mniej wartości niż sprzedawcy w biedronce (bo tak faktycznie jest), zakręcony kurek z kredytami jest równoznaczny z zakręceniem ich wynagrodzenia. Sprzedawcy na składach budowlanych zaczynają mówić klientom “dzień dobry”.

Wracamy do lat 90/00, kiedy trzeba było się napocić by zarobić godny pieniądz, albo trzeba było mieć wysokie kwalifikacje, albo oryginalny pomysł na siebie. Resztę prostych zawodów czeka zapierdol i staranie się, by związać koniec z końcem i tak powinno być – napisał jeden z internautów, oceniając to co się dzieje obecnie w Polsce.

PiS zniszczył owoce wzrostu ostatnich 20 lat.